MARBLE 25. GALA GECESİ COŞKU İLE KUTLANDI

2 Eylül 2019, Pazartesi 16:59

     


MARBLE 25. GALA GECESİ COŞKU İLE KUTLANDI

İZFAŞ, bu yıl 25’nci kez düzenlenen MARBLE 2019 Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarının gala gecesini; Fuar İzmir ana Girişin de Dış alan da gerçekleştirdi.


İzmir fuarcılığına büyük katkıları olan Kültürpark’ta 1995 yılında yoluna başlayan MARBLE İzmir Fuarı, 25 yıllık büyümesinin gururunu yaşıyor. 47 katılımcısı ve toplamda 4 bin 719 ziyaretçisiyle serüvenine başlayan Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı MARBLE İzmir, çeyrek asırda fuarizmir’in de inşası ile birlikte deyim yerindeyse vites yükseltti.

 

Gelecek yıllarda büyümesini sürdürmeyi hedefleyen MARBLE İzmir Fuarı, bu yıl da dünyanın her noktasından sektör profesyonelini İzmir’de ağırlıyor. Fuar kent ekonomisi başta olmak üzere ülkenin ihracat oranlarına da büyük katkılar sağlıyor.

İlk kez 1995 yılında doğal taş sektörüne kapılarını açan MARBLE, 25’inci yaşını kutluyor.

25’nci kez düzenlenen MARBLE 2019 Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarın da Düzenlenen gala gecesine İzfaş Genel Müdür Vekili Gül Şener ve MARBLE  2019’a katılımcı firmalar, davetliler ve basın mensupları katıldı. Gerçekleşen gala gecesinde çeşitli sanatçıların yer alması beğeni toplarken, söylenen parçalar katılımcıları coşturdu. Geceye katılan misafirler gönüllerince eğlenerek stres attı. 
Son Eklenen Haberler