Doğaltaş Sektöründen TUNÇ SOYER’E Ziyaret

1 Kasım 2019, Cuma 12:39

     


Doğaltaş Sektöründen Tunç SOYER’E Ziyaret

 

Yeni görevine başlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i makamında ziyaret eden sektör temsilcileri, başkanla uzun süre fikir istişaresinde bulundular.

TÜMMER Başkanımız İbrahim ALİMOĞLU, İMİB Başkanı Aydın DİNÇER, EİB Başkanı Mevlüt KAYA, TMD Başkanı Ali EMİROĞLU, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç SOYER'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dediler. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, kurum temsilcilerinin yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Soyer, sektör adına her zaman kendilerinin yanında olduğunu belirterek, ihracatın ülkemiz ve milletimiz adına önemli olduğunun altını çizdi.

Tunç SOYER, konuşmasında “Kurumlarınızı temsilen yapmış olduğunuz ziyaretten ziyadesi ile memnun oldum. Bir şehrin, bir ülkenin gelişmesinde en önemli faktör ekonomidir. Sizlerde bu önemli görevi üstlenmiş yol yürüyorsunuz. Ülkemiz ekonomisine yapmış olduğunuz katkılardan dolayı, öncelikle sizleri daha sonra da üyelerinizi kutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. ”dedi.

Tunç Soyer'in genç ve dinamik bir başkan olarak, kente önemli hizmetler yapacağını belirten sektör temsilcileri “İzmir, şimdi Sayın Aziz Kocaoğlu’nun başlattığı ve yaptığı hizmetlerin daha da ilerletileceği bir döneme giriyor. İnanıyoruz ki Sayın Başkan Tunç Soyer, bunu çok iyi yapacaktır.

İzmir’liler her yönden şanslı. Daha önceki başkanlar da çok çalıştı. İzmir’e çok şeyler kattılar. Bu dönemde de sizinle daha iyi noktalarda olacağına inancımız sonsuzdur. Sayın başkanımıza başarılar dileriz."dediler.

  
Son Eklenen Haberler