DEMİREL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

2 Kasım 2019, Cumartesi 13:03

     


DEMİREL AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

AYŞE VE MÜRSEL Çifti Bir Ömür Boyu Mutluluğa 'EVET' dediler

Mermer sektörünün tanınmış Demirel ailesinden olan ve başarılı kişiliği ile tanınan, Mevlüt Demirel’in oğlu Mürsel Demirel dillere destan bir düğün merasimiyle, Ayşe Yıldırım ile dünya evine girdi.

 

Mermer sektörünün tanınmış iş adamlarından Ekrem Demirel Maden Sanayi firmasının yöneticilerinden Mevlüt -Ummahan Demirel çiftinin oğulları Mürsel Demirel ile Osman - Habibe Yıldırım çiftinin kızları Ayşe Yıldırım Demirel bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

 

Genç çiftin düğün merasimine eşlik etmek üzere gelen misafirleri Ummahan - Mevlüt  Demirel ve Habibe - Osman Yıldırım  kapıda karşıladı. İki aile gelen misafirlere eşlik ederek mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.

Genç çift salona alkışlar eşliğinde girdi. Ayşe & Mürsel Demirel çiftinin nikahı düğün salonunda misafirlerin eşliğinde İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin tarafından şahitler huzurunda kıyılarak, mutluluğa evet dediler. Nikah cüzdanı gelin hanıma takdim edildi.

MCG Çakmak Termal Otelde gerçekleşen düğün törenine çiftin yakınlarının yanı sıra iş ve bürokrasi dünyasından birçok isim katıldı. Çifti bu mutlu gecesinde yalnız bırakmayan arkadaşları ve dostları piste de eşlik ettiler.  Ayşe & Mürsel çifti gönüllerince dans edip eğlenerek gecenin tadını çıkartırken davetliler ve misafirlerde kendilerine eşlik etti. 

Bizde Turquoise Ailesi Olarak Yıldırım Ve Demirel Ailesini Kutluyoruz. Genç Çifte Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz. 
Son Eklenen Haberler