İSCEHİSAR’IN YENİ KAYMAKIMI GÖREVE BAŞLADI

3 Eylül 2019, Salı 11:16

     


İSCEHİSAR’IN YENİ KAYMAKIMI GÖREVE BAŞLADI

 

Görevine yeni başlayan Mehmet Miraç Topaloğlu’na Hoş Geldin Ziyaretleri Bitmiyor.

Yeni İscehisar Kaymakam vekili olarak atanan Mehmet Miraç TOPALOĞLU ‘nun göreve başlamasından memnuniyet duyan halk, yeni kaymakamı ilk günden yalnız bırakmadılar.

 

Mehmet Miraç Topaloğlu Kimdir?

1992 yılında Malatya’ da dünyaya gelen Mehmet Miraç TOPALOĞLU ilk, orta ve lise öğrenimini Malatya’ da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu.

Aksaray Valiliği’nde il stajını tamamlayan Mehmet Miraç TOPALOĞLU, sırasıyla Hakkari-Yüksekova ve Çankırı-Ilgaz İlçelerinde refiklik stajlarının ardından, Kaymakam Vekilli olarak İscehisar da göreve başlamıştır.

 

Göreve başladığı günden itibaren halkın göstermiş olduğu samimiyetten ve ev sahipliğinden dolayı memnuniyetini dile getiren Mehmet Miraç TOPALOĞLU ” İscehisar ilçemizin kalkınmasına faydası olan herkes bizim başımızın tacıdır. Milli hassasiyetlerini memleketine de yansıtarak en başta halkımıza ekmek kapısı olmak, birçok kişinin çalışmasına vesile olarak onlara geçim kaynağı sağlamak, ilçemizin refah seviyesinin yükselmesi ve gelişimi açısından büyük önem arz etmektedir.

Allah bu uğurda duyarlı olan tüm iş adamlarımızın yar ve yardımcısı olsun. Bu anlamda İscehisar ekonomisine katkıda bulunan, İscehisar mermerimizi en güzel tanıtan ve en önemlisi de insanlara geçim kaynağı sağlayan sanayicilerimizi yürekten kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. ”dedi.

İş Adamı Hakan Şen ve Mehmet Şen, Kaymakam Mehmet Miraç Topaloğlu’nu Ziyaret Etti

 

ŞEN Kardeşler ‘HAYIRLI OLSUN’ dedi.

 İscehisar Kaymakamlığına yeni atanan Mehmet Miraç Topaloğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam etmektedir. Doğaltaş Sektörünün ve İscehisarın tanınmış sanayicilerinden Şenler Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Şen ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Şen’i Kaymakam Mehmet Miraç Topaloğlu, makamında kabul etti.

 Kaymakam Topaloğlu, çeşitli konular hakkında ŞEN kardeşlerden bilgi alırken, karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan görüşmede, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Topaloğlu, Hakan ve Mehmet Şen’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Genç Girişimcilerden Mutlucan AZGIN & Ufuk ÖZCAN’dan Yeni Kaymakama Ziyaret

Genç girişimcilerden Mutlucan Azgın ve Ufuk Özcan da yeni kaymakamı makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

 Genç girişimciler Kaymakam Mehmet Miraç Topaloğlu’na yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi. İstihdam Projelerinin yanında genç girişimci sayısını artırmaya yönelik projelere ağırlık vereceklerini ifade eden Mutlucan Azgın ve Ufuk Özcan, böylece gençlerin iş arayan konumundan işveren konuma geçeceklerini belirttiler.

 İlçede genç nüfusun yoğunlukta olduğunu vurgulayan Topaloğlu tarafından, gençlere yönelik faaliyetlerin önemli olduğunu ve bu çalışmalara Kaymakamlık olarak her zaman destek verebileceklerini ifade etti.

 

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi İscehisar MYO Müdürü Liyaddin YEŞİLKAYA’dan “ Hayırlı Olsun “ Ziyareti

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi İscehisar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Liyaddin YEŞİLKAYA, görevine yeni başlayan İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç TOPALOĞLU’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

        Kaymakam, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.


Sanayici, İşadamı Ümit Çelikten Melikşah ve Metehan Çelikten’ den, Miraç Topaloğlu na Hoş geldin Ziyareti

 İscehisar Kaymakamı Mehmet Miraç TOPALOĞLU, kendisine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında işadamlarından Ümit ÇELİKTEN ve oğulları Melikşah ve Metehan’ı  makamında kabul etti.

Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulan ziyarette Kaymakam Mehmet Miraç TOPALOĞLU’na nazik kabullerinden dolayı teşekkür eden Ümit ÇELİKTEN, yeni göreve başlayan kaymakam Topaloğlu’na hayırlı olsun dedi.

Kaymakam Topaloğlu; İscehisar ekonomisine katkıda bulunan, mermeri en güzel şekilde tanıtan ve en önemlisi de insanlara geçim kaynağı sağlayan iş adamlarını, yürekten kutlayarak, başarılar diledi.

 

ESOB Başkanı Ahmet SAV’dan Topaloğlu’na ziyaret

İscehisar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet SAV ile Genel Sekreter Adem  ÇİBİK Mehmet Miraç TOPALOĞLU’ na hoş geldin ziyaretinde bulundu.

İçişleri Bakanlığının onayı İscehisar’a atanan Kaymakam Mehmet Miraç TOPALOĞLU’nu  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet SAV ve Genel Sekreter Adem ÇİBİK makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ESOB Başkanı, esnafın sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi verdi. İlçede öğrenimini sürdüren gençlerin meslekî ve teknik anlamda gelişimi üzerine sürdürülecek projeler ele alındı.

Kaymakam TOPALOĞLU, ziyaretten memnun olduğunu, esnaf ve sanatkârlarla işbirliği içerisinde olacaklarını ifade etti.

 

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Meclis Üyelerinden Hayırlı Olsun Ziyareti

Görevine yeni başlayan Kaymakamı yalnız bırakmayan İscehisar halkının ilgisinden memnun olan Mehmet Miraç TOPALOĞLU’na İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN  ve Belediye Meclis üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kaymakam TOPALOĞLU, makamında kabul ettiği Belediye Başkanı  Ahmet ŞAHİN ve meclis üyelerine ziyaretlerinden duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

  
Son Eklenen Haberler