OSB’ LERİN BÜYÜMESİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPICAZ

3 Eylül 2019, Salı 14:30

     


İscehisar Mermer İhtisas OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı Vali Tutulmaz Başkanlığında Yapıldı

 

OSB’ LERİN BÜYÜMESİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPICAZ

 

İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı İscehisar da Vali Mustafa Tutulmaz'ın başkanlığında yapıldı.

Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında İscehisar OSB’de yapılan toplantıya Eski İscehisar Kaymakam V. Ahmet Nuri Demir, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Müteşebbis Heyet Üyeleri katıldı.

Toplanın açılış konuşmasını yapan Vali Mustafa Tutulmaz: “İlimiz ve ilçelerimizin kalkınması için lokomotifi konumunda olan Organize Sanayi Bölgelerimizin çalışmalarını yakından takip etmekteyim. Çünkü OSB’lerde yürütülen çalışmalar ve faaliyetler işadamlarımızı, çalışanları, ekonomiyi, kalkınmayı doğal olarak ilimizi ve ülkemizi etkilemektedir.

Hiçbir Organize Sanayi Bölgemizi diğerlerinden ayrı gözetmeksizin onların büyümesini, daha çok işadamı, müteşebbis ve girişimcilere hitap etmesi için Valilik olarak elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Bu kapsamda İscehisar Mermer Organize Sanayi Bölgesinin çalışmalarını da takip ediyor ve bu çalışmaları önemsiyorum. Mevcutta olan OSB’lerini de daha iyi konuma getirmek için çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü belirtirken bu anlamda gerçekleştirdiğimiz toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ederim. ”dedi.

Gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam eden İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı toplantısı karşılıklı bilgi alışverişi yapıldıktan sonra sona erdi.

Vali Mustafa Tutulmaz, toplantı sonrası İscehisar ilçesinde inşaatı devam eden Mermer Akademisi Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

İscehisar Küçük Sanayi Sitesinde bulunan ve el işçiliği ile sanatsal ürünler üreten atölyelerde de incelemelerde bulunan Vali Mustafa Tutulmaz, Gaye Stone İsmet Çamdere ‘den üretilen ürünler ile pazarlaması hakkında bilgiler alarak hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

  
Son Eklenen Haberler