MERMERCİLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

4 Eylül 2019, Çarşamba 09:50

     


MERMERCİLERDEN ANKARA ÇIKARMASI

 

Doğaltaş sektörünün sorunlarını çözmek ve fikir istişareleri yapmak üzere T.C. Cumhurbaşkanlığı külliyesine ve Aile ve Sosyal Çalışma Bakanlığında gerekli makamları ziyaret etmek üzere Ankara ya çıkarma yapan Mermerciler ilgiden memnun kaldı.

TÜMMER Başkanı İbrahim Alimoğlu, İscehisar Mermerciler Dernek Başkanı Muharrem Çakmak ve beraberindeki heyet, Doğaltaş sektörünün sorunlarının çözümü için Ankara ya yaptıkları ziyarette, Mermercileri Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya karşılayarak heyete mihmandarlık yaptı.

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya mihmandarlığın da Cumhurbaşkanı Danışmanı Metin Kıratlı ve Bakan Yardımcısı Ahmet Koca’yı ziyaret eden heyet; KIRATLI ve KOCA’ya sektör hakkında bilgi verdi.

Doğaltaş sektöründe yaşanan sıkıntılar ve çözüm önerileri üzerine konuşularak, sıkıntıların çözümleri için gerekeni yapacaklarına dair alınan söz den sonra, sektör ile ilgili hazırlanmış olan rapor takdim edildi. Ziyarette bulunan heyet sektör adına ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Ziyarette Tümmer Başkanı İbrahim Alimoğlu, Afyonkarahisar İscehisar Mermercileri Dernek Başkanı Muharrem Çakmak ve Yönetim Kurul Üyeleri Remzi Özcan, Necmettin Ayyıldız ve Ömer Demirel hazır bulundular. 
Son Eklenen Haberler