Yeni Yönetime Gelen İscehisar Mermerciler Dernek Başkanı Muharrem Çakmak ve yönetim bir dizi ziyaretlerde bulundu

4 Eylül 2019, Çarşamba 10:10

     


 

Yeni Yönetime Gelen İscehisar Mermerciler Dernek Başkanı Muharrem Çakmak ve yönetim bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Afyonkarahisar İscehisar Mermerciler Dernek Başkanlığın da görev değişimi gerçekleşti. 20 yıldır bire bir, egece gündüz çalışmaktan çekinmeyen çalışmaları ile derneğin çıtasını yükselten Metin Mercan görevi Muharrem Çakmak’a devretti. 

İscehisar Mermerciler dernek başkanlığı genel kurul sonrası yeni yönetime gelen başkan Muharrem Çakmak ve yönetim kurul üyeleri, bir dizi ziyaretlerde bulunarak yeni yönetimini tanıtarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ile İscehisar Mermerciler Dernek Başkanı Muharrem Çakmak; Sektörü ve sektör için yapılan ve yapılabilecek projeler üzerine konuştular

İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak ve beraberindekiler Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ziyaret ettiler…

Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ’ ı makamında ziyaret eden İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak ve beraberindeki heyet, TUTULMAZ’ a sektör hakkında bilgi aktarırken, yapılan ve yapılabilecek projeler üzerine karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Birlikte yürümeye devam

Afyonkarahisar İscehisar Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER’i makamında ziyaret etti.

Afyonkarahisar İscehisar Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Çakmak, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Demirel, Necmettin Ayyıldız, Dernek’in eski Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Metin Mercan ile ATSO Meclis Üyesi Adnan Demirel, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Zafer Kalkınma Ajansı’nın sürdürdüğü, ATSO’nun da iştirakçi olarak yer aldığı “Mermerde Yüksek Verim, Yüksek Katma Değer” güdümlü projesi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, mermerin ilimizin lokomotif sektörü olduğunu vurgulayarak ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Çakmak, Serteser’ e göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı, şahsı ve derneği adına teşekkür ederek birlikte yürümek üzere ATSO dan ayrıldı.

Heyetten, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban'a hayırlı olsun ziyareti

İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak ve beraberindeki heyet İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin ÇOBAN, İscehisar Mermerciler Dernek Başkanı Muharrem Çakmak ve yönetimde yer alan iş adamlarına yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, dernek adına, ilimiz ve ilçemiz adına sektörde ne gerekli ise bizler elimizden geleni yapmaya hazırız dedi.

İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak, kurumda ki yeni görevlerinden dolayı Çoban’a hayırlı olsun dedi ve bizlerde şimdiden desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz diyerek Afyonkarahisar İl Meclis binasından ayrıldılar.

 

Çakmak’tan, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’e ziyaret

İscehisar Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Çakmak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Şen, Sayman üye Cihat Özcan ve Dernek sekreteri Adem Özsarı ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Muharrem Çakmak, “Başkanımıza derneğimizin yeni yönetimi olarak nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Derneğimizin çalışmaları hakkında bilgi verdik. Kendisinin de görüş ve önerileri çerçevesinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizlere zaman ayırdığı için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.

Yeni yönetime hayırlı olsun dileğinde bulunan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet ŞAHİN,          “ İlçemiz mermerin başkenti olması dolayısıyla derneğin üstlendiği görev ve faaliyetleri oldukça önemli. Bu güne kadar derneğimiz çalışmaları ile ismini her yerde ön planda tutmayı başardı. Bundan sonrada derneğimizin yeni başkanı ve yeni yönetimdeki arkadaşlar, yapacak oldukları çalışmalarla derneği daha iyi noktalara getireceğine inancım sonsuz. Bizlerde bu çalışmalarda kendilerinin her zaman destekçisi olacağız. Göreve gelir gelmez yapmış oldukları bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Yeni başkanımız Muharrem Çakmak ve yönetimini kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.
  
Son Eklenen Haberler