O HEP KALBİMİZDE YAŞAYACAK

8 Aralık 2011, Perşembe 13:02

     

Verona Granit Mermer San. Tic. Ltd. Şti ortaklarından, ailenin en küçük erkek kardeşi olan Güngör GÜNEŞ, 27 Ağustos 2011 cumartesi günü Kadir Gecesi’nin sabahında hayata gözlerini yumdu.

Verona Granit Mermer’in ortaklarından Endüstri Mühendisi Güngör GÜNEŞ, Yüksek tansiyon rahatsızlığının tetiklediği anevrizma ( Beyin damarlarında baloncuk oluşması ve baloncukların patlaması sonucu oluşan kanama ) nedeni ile 14 Ağustos tarihinde Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırılan GÜNEŞ, 13 gün boyunca yoğun bakımda hayatta kalma mücadelesini sürdürdü. 13 günlük yaşam mücadelesine yenik düşün GÜNEŞ, 27 Ağustos’ta ikindi namazına müteakip Çekmeköy Ekşioğlu Mahallesindeki aile mezarlığına defnedildi.

 ÇEVRESİNDEKİLERE YAŞAMA SEVİNCİ VEREN, NEŞELİ UMUT DOLU BİR KİŞİLİĞE SAHİPTİ

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden mezun olan 39 yaşında hayata veda eden GÜNEŞ evli ve 7 yaşında Arda Berk adında bir erkek çocuğu babasıydı. Yaşamı boyunca iyi ahlaklı, merhametli, sağduyulu, her zaman çevresindekilere yardımcı olan ve çevresindekilere yaşama sevinci veren neşeli umut dolu bir kişiliğe sahip olan Güngör Güneş, İş dünyasında ticaret yaptığı insanları ve çalışanlarını kırmayan onları dinleyerek yardımcı olmaya çalışan biri olarak bilinen Güngör aynı zamanda, iyi bir Fenerbahçe taraftarıydı.   SON YOLCULUĞUNDA DOSTLARI YALNIZ BIRAKMADI Hayatının son yolculuğunda Güneş’i yalnız bırakmayan kalabalık gözlerden kaçmadı. Sevilen, sayılan bir o kadarda hayat dolu insan olan Güngör GÜNEŞ’ i son yolculuğuna ailesi, dost ve yakınları uğurladı. Güneş ailesi “ Canımız olan Güngör’ün Hastane, cenaze namazı ve defne işlemi sırasında onu uğurlamaya gelen yoğun kalabalığın, onun bu hayatta ne kadar güzel, doğru, dürüst ve sevilen bir insan olduğunun göstergesidir.  Beklenmeyen yaşadığımız bu acı olay sonucundaki bu sevgi selinden büyük teselli bulduk. Bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ederiz.” Dediler. Biz de TURQUOİSE INTERNATIONAL Dergisi olarak GÜNEŞ Ailesinin acısını paylaşıyor ve başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.  


 
Son Eklenen Haberler