İTALYAN ARMANİ HİNDİSTAN'DA

11 Nisan 2013, Perşembe 16:07

     

italyan manşet

İTALYAN ARMANİ

HİNDİSTAN'DA TÜRK MERMERİ KULLANACAK

İtalyan mermercilerin açık ara lider olduğu Hindistan pazarına Türk mermerinin,İtalyan moda devi Armani tarafından götürülmesi Türk mermerinin Avrupa'daki imajını zirveye çıkardı.  Maçka'daki projede kullanılan mermerleri ve yapılan işi beğenen İtalyan devi Armani, Hindistan'da gerçekleştireceği lüks konut projesinde de mermer tedarikçisi olarak Temmer Mermer'i seçti.

Astaş Holding tarafından gerçekleştirilen ve tasarımını Armani'nin dizaynını üstlendiği Maçka Residance By Armani/Casa'da kullanılan Türk mermerleri, Temmer Mermer'e Hindistan yolunu açtı.

Astaş Holding tarafından gerçekleştirilen ve tasarımını Armani'nin dizaynını üstlendiği Maçka Residance By Armani/Casa'da kullanılan Türk mermerleri, Temmer Mermer'e Hindistan yolunu açtı. İtalyan mermercilerin açık ara lider olduğu Hindistan pazarına Türk mermerinin, İtalyan moda devi Armani tarafından götürülmesi de Türk mermerinin Avrupa'daki imajını zirveye çıkardı. Maçka'daki projesinde kullanılan mermerleri ve yapılan işi beğenen İtalyan devi Armani, Hindistan'da gerçekleştireceği lüks konut projesinde de mermer tedarikçisi olarak Temmer Mermer'i seçti. 40 ülkeye ihracat yapan Temmer Mermer'in Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Çetinkaya, "Armani Hindistan'da gerçekleşecek lüks konut projesinde, mermer tedarikçisi olarak bizi seçti" diye konuştu. italyan 1 MERMERLERİN DESENİ TABLO GİBİ Hindistan'ın Bangalore kentinde yapımına başlanan lüks konut projesinin inşaatı başladı. Çetinkaya, ilk siparişin ise 11 bin ton olduğunu, ikincisinin de beklendiğini söyledi. Armani projelerinde Temmer Mermer'in Afyon Şuhut Ocağı'ndan çıkarılan uluslararası adı gri-bej olarak geçen Affumicato taşını tercih ediyor. Maçka projesinin özellikle banyo, mutfak ve hollerinde Affumicato'yu kullanan Armani, Türkiye'de ikizleme olarak bilinen ' bookmatch' yöntemiyle tabloya benzer mermer cinsini özellikle istedi. EVLERE 300 BİN $’A TÜRK HAMAMI Temer Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Çetinkaya, Körfez ülkelerinden Türk hamamına büyük ilgi olduğunu belirtti. Bu trendin otellerden sonra evlerde de yayılmaya başladığını söyleyen Çetinkaya "Malikhanelerine hamam yaptırmak isteyenlere, tüm ısıtmaları, dizaynları dahil hamam yapıyoruz" diye konuştu. Çetinkaya, ortalama 30 metrekare büyüklüğünde tasarlanan hamamların fiyatlarının ise 50 bin ila 300 bin dolar arasında olduğunu söyledi.  
 


 
Son Eklenen Haberler