ORMAN VE SU İŞLERİ BAKAN'INDAN ALİMOĞLUNA

20 Nisan 2012, Cuma 11:53

     

Orman ve Su İşleri Bakan’ından Alimoğlu’na nezaket ziyareti

Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere ilimize gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile birlikte, işadamı Mehmet Alimoğlu’na işyerinde bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ında katıldığı ziyaretten dolayı onur ve mutluluk duyduğunu belirten İş adamı Mehmet Alimoğlu, kendisinin işyerinde Vali İrfan Balkanlıoğlu tarafından daha öncede ziyaret edildiğini belirterek, ‘Bu ziyaretler bizlere onur ve çalışma şevki vermektedir. Devletimizin desteğinin yanımızda olduğunu bilmek çok sevindirici. Bu konuda çok hassas olan ve sürekli bu ziyaretleri gerçekleştiren valimize teşekkür ediyorum.’’ dedi. Alimoğlu Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’ na da nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

AFYON EKONOMİSİNE ÖNEMLİ KATKI SAĞLIYORSUNUZ

Karşılıklı bilgi alışverişin yapıldığı ziyarette, Mehmet Alimoğlu tarafından üretim, ithalat ve ihracatları hakkında bilgiler verildi. Alimoğlu’nun çalışma hayatındaki başarılarını kutlayarak, bol kazanç dileyen Vali Balkanlıoğlu; Dünya’nın dört bir tarafına ihraç edilen mermerimizle, ülkemiz ve Afyonkarahisar ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlayan Mehmet Alimoğlu’na başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu.

EMSAL GÖSTERİLECEK BİR ÇALIŞMA HAYATI

Ziyarette konuşan Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Alimoğlu Mermer Sanayi olarak örnek alınacak ve emsal gösterilecek birer çalışma hayatlarının olduğunu belirterek, azimle çalışarak büyük noktalara gelmelerinden, Afyonkarahisar ve Ülkemiz ekonomisine sağladığı katkıdan dolayı kutladı. Üretenin, çalışanın ve kazancını her zaman yatırıma dönüştüren iş adamlarının her zaman destekçisi olduklarını belirten Bakan Eroğlu, Alimoğlu şirketler grubunun Afyonkarahisar’ın yüz akı olduğunu söyledi. Ziyaret sonunda günün anısına hediyeler takdim edildi.  


 
Son Eklenen Haberler