DENKAY MERMER İHRACATTA SÖZ SAHİBİ

21 Ekim 2011, Cuma 15:24

     

6 ay gibi kısa bir sürede kendisini tanıtarak ihracatta söz sahibi

Firmanın Mermer grubu  2008 Yılında Kurulmuştur. Firmanın İsmi; Denkay Mermer Madencilik İnşaat Nakliye San. ve Tic Ltd Şti

İlk İhracatını Çalışmaya Başladıktan 2 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Gerçekleştirmiştir ve İhracat Devamlılığı Sağlamıştır. Aylık Üretimi 2.500 m3 Yıllık Üretim Hedefi 30.000 m3'tür. 2008 yılından 2011 yılına kadar uzanan Denkay Mermer Sanayi Ticaret Limited Şirketinin hayat hikâyesini Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar TİREN den dinledik. Tiren “ Yıllardır birçok sektörde memleketimize hizmet vermekteyiz. Bu süreç içerisinde doğaltaş sektörü ile tanışmaya fırsat bulduk. Bize çok uzak olmayan doğaltaş sektörü sıcak geldi. Firmamızı 2008 yılında Denkay Mermer adıyla Burdur Karamanlı’da kurduk. Şirketimiz Denkay Mermer 2008 yılında başlamış olduğu bu açık işletme mermer ocağında teknolojiden de yararlanarak hızla büyüyüp kendini geliştirerek ileriye doğru emin adımlarla yürümektedir.” Dedi. İhracatta kısa bir sürede söz sahibi olan Denkay mermer, teknolojiyi de takip ederek, müşteri memnuniyetinin önemli olduğunun altını çizdi. Yaşar TİREN sözlerine şöyle devam etti. “ Kuruluşumuzdan itibaren iç piyasaya blok ve moloz olarak satışlarımıza başladık. 6 ay gibi kısa bir sürede kendimizi tanıtarak ihracatta söz sahibi olduk. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana gerek makine parkı gerekse kalifiye elemanlarıyla, yatırımlarına devam ederek kısa sürede sektörde önde gelen firmalar arasındaki yerini aldı. Hedefimiz, üretim kapasitesini her geçen yıl artırarak sektördeki en önemli tedarikçilerden olmaya devam etmektir. Ayrıca müşteri istek ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak aynı zamanda sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.” Diyerek sözlerini tamamladı.

TEMEL HEDEFİ

Hedef ve Kalitemizdeki ilkemiz; Ürünlerimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güveni korumada, sürdürülebilir değerler üreterek kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaktır. Ürünlerinde müşteri memnuniyetine öncelik tanıdıklarını ve bu öncelikleri, ileri teknoloji ile birleştirmek olduğunu belirten Şirket Müdürü Duran TİREN ise; “ Türkiye mermer sanayi, mermer yataklarının zenginliği ve çeşitliliği ile her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Öncelikle hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamak adına, en iyi ürünü, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak gayreti ve heyecanını devam ettirmekteyiz. Firmamız; yüksek kalite standartlarına uygun olarak, çevresel hedeflere ulaşmak için tüm mali, idari ve teknik donanım kaynaklarını tedarik ederek, Çevre Yönetim Sisteminin sürekli gelişimini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Ürünlerimizde her zaman müşteri memnuniyetine öncelik tanımak ve bu öncelikleri ileri teknoloji ile birleştirerek kalitemizden ödün vermeden hizmetimize devam etmekteyiz. Hedef ve Kalitemizdeki ilkemiz; Ürünlerimizle ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güveni korumada, sürdürülebilir değerler üreterek kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaktır. Her zaman müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır. Denkay Mermer olarak, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak kalitede ürünler sunmak temel hedefimizdir. ”dedi.


 
Son Eklenen Haberler