EKİZOĞLU MAKİNA ÇITASINI YÜKSELTMEYE DEVAM

23 Nisan 2012, Pazartesi 09:54

     

EKİZOĞLU MAKİNA ÇITASINI YÜKSELTMEYE

DEVAM EDİYOR

Doğal taş Sektöründe Makineleri ile

YÜKSEK VERİM, DÜŞÜK MALİYET = REKABET AVANTAJI sağlamıştır.

Ekizoğlu Makine 1986 yılında Denizli' de kurulmuş,  ekibi müşteri memnuniyetine odaklanmış, ileri teknoloji ve sürekli gelişmeyi hedeflemiş bir kuruluştur.  Doğal taş sektörüne verdikleri hizmette öne çıkışı YÜKSEK VERİM, DÜŞÜK MALİYET = REKABET AVANTAJI sağlamıştır. Firma bütün projelerini dünya standartları kapsamında üretirken, yola çıkış hikâyesin de "EN İYİSİ" ni arayışı firmayı her zaman en kaliteli, en verimli, en ekonomik makineler yapma konusunda yönlendirmiş. EKİZOĞLU, AR-GE yatırımları ve uzman personelinin sağladığı yüksek kaliteli iş gücünü birleştirerek, müşteri memnuniyeti odaklı üretimi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarların ısrarla talep edilen ürünleri arasındaki haklı yerini almıştır. Sektörün Taleplerine Cevap Veren Geniş Bir Ürün Yelpazesine Sahip. Mermer makineleri üretim alanında gün geçtikçe daha çok söz sahibi olan Ekizoğlu Makina 2012 yılında da hem üretimini hem de ihracatını artırmayı hedefliyor. Her zaman kaliteden ödün vermeden ve sektörde oluşan Ekizoğlu markasının çıtasını daima daha yukarıya taşımayı düstur edinen Ekizoğlu Makina müşterilerinin taleplerine göre farklı ebatlarda ve özelliklerde mermer makineleri üretmenin yanı sıra sektörün taleplerine cevap veren geniş bir ürün yelpazesine de sahip.

Ekizoğlu Makina Firmasının Gelişiminde Ve Tanınırlılığının Artmasında

Fuarların Yadsınamaz Bir Rolü Olmuştur.

Bu yıl içinde katılacakları fuarlarla gerek yurt içinde gerekse yurtdışında daha da etkin olacaklarını dile getiren firma yetkilileri ile yapmış olduğumuz görüşmede şunları söylediler “ Ekizoğlu Makina firmasının gelişiminde ve tanınırlılığının artmasında fuarların yadsınamaz bir rolü olmuştur. Karşılıklı güven oluşumunda ve potansiyel müşterilerle üretici firmaların tanışıp buluşmasında bu tarz organizasyonlar çok büyük faydası oluyor. İnsanlar ürün alacakları firmaları bizzat tanıma imkânı elde ederek daha sağlam iş ilişkileri kuruyorlar. Bu yüzden sadece bu yıl katılacağımız yurt içi ve yurtdışı fuarlara önem vermekle kalmayacak, gelecek yıllara yönelik de yatırım yapmış olacağız” dedi.

EKİZOĞLU; Katar’daki Qatar Stone- Tech 2012

Mermer Fuarına Da Türkiye’den Makine Alanında Tek Firma Olarak Katılacak.

 Ekizoğlu Makina, mart ayındaki uluslararası İzmir Mermer Fuarı’nın yanı sıra 30 Nisan- 3 Mayıs tarihleri arasında Katar’daki Qatar Stone- Tech 2012 mermer fuarına da Türkiye’den makine alanında tek firma olarak katılacak. Ayrıca ekim ayında İstanbul’daki CNR EXPO Uluslar Arası Doğal Taş Ve Mermer Teknolojileri Fuarına da katılarak, hem var olan ürünlerini tanıtacak hem de Ar-Ge sonucu geliştirdikleri ve uluslar arası geçerliliğe sahip kalite standardı belgeleriyle onaylanmış yeni makineleriyle dünyanın her yerinden pek çok ziyaretçiyle bir araya gelecek.

Zeynep EKİZ,“ Her yıl bir önceki yıla göre üretimimiz ve satışımız artmakta

Türkiye’nin dört bir tarafından ürünlerimize talep var”

 Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli kendilerini geliştirmeyi hedeflediklerini belirten,  Üretim ve Satış Müdürü Zeynep EKİZ, “Her yıl bir önceki yıla göre üretimimiz ve satışımız artmakta. Türkiye’nin dört bir tarafından ürünlerimize talep var ve hedefimiz hem bu pazarı korumak hem de yurt dışında yeni pazarlara açılarak makinelerimizin çalışmasını oralarda da sağlamak ve ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır” şeklinde konuştu.  


 
Son Eklenen Haberler