YILLARIN TECRUBESİ İLE ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANFAMAK

24 Nisan 2012, Salı 09:58

     

YILLARIN TECRUBESİ İLE ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANFAMAK

Uzun yıllarını doğal taş sektörüne veren, 20 yıllık deneyime sahip kişileri bir araya getiren, çiçeği burnunda ANFAMAK firmasını kuran ortaklar, sektörde bugüne kadar edindikleri deneyim ve bilgiler doğrultusunda çalışmaya başladılar. Projesi, imalatı ve montajı firmaya ait olan ürünlerle kalite, işçilik ve malzemeden taviz vermeden üretim yapan ANFAMAK sektörün beğenisini topluyor. Nazif Edizcan, Ahmet Özdemir ve Fatih Esgin kuruculardan oluşan ortaklar duruşu ile sektöre güven veriyorlar. Anfamak Makina Madencilik İvedik Organize Sanayi Bölgesi Öz Ankaralılar Sitesi 1475 Sok. No:6 Yenimahalle/ANKARA da kurulmuştur. Çiçeği burnunda firmanın yetkililerinden Nazif Edizcan, ANFAMAK’ ı bize anlattı. “ Firmamız çok yeni olmasına rağmen, bizler yıllardır doğal taş sektöründe hizmet vermiş kişileriz. Uzun süren bu yolculuğumuzda iyi ve ya kötü birçok tecrübeyi yaşadık. Birikmiş olan bu tecrübelerimizi bir araya getirerek güzel işleri ortaya çıkaracağımızı düşünüyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. İhtiyaçlarınıza göre projelerle yanınızdayız. Müşteri talebine göre alınan siparişler, projelendirilmek üzere titiz tasarım çalışmaları ile hassas çizimlere dönüştürülür. Üretim safhalarımız ise kaynaklı imalat, talaşlı imalat, boya ve otomasyon sistemi olmak üzere dört bölümden oluşmaktadır. Oluşan bu dört bölümde mesleğinde uzman arkadaşlarımız görev almaktadırlar. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve boya, konusunda bu uzman personelimiz işlemini tamamlar. Ayrıca burada belirtmem gerekirse otomasyon sisteminde kendini ispatlamış olan SIEMENS ile sağlanmaktadır. Siparişi alınan ürün; Tasarım, proje, imalat, sevk, montaj aşamalarını geçtikten sonra müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Tesisimiz işletim aşamasında müşterilerimize en iyi performansı verecek biçimde dizayn edilmiştir. Tesislerin yerleşim planı işletme alanı göz önünde bulundurularak en uygun şekilde yerleştirilmektedir. İhtiyacınız olabilecek yedek parça ve servis hizmeti de süratli bir şekilde yerine getirilmektedir.” Dedi.

Müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklamış, örnek ve lider bir kuruluş olmaya çalışıyoruz.

Sözlerine devam eden EDİZCAN “ Doğal taş sektörü hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Yenilikleri takip etmek gerekir. Biz teknoloji üreten firmalar gelişmeleri yakından takip ederek kendi sistemimizde Ar -Ge çalışması yaparak yenilikleri sektörle paylaşmamız gerekir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir faktördür. Bizler sektörü ileriye götürebilecek teknolojiyi araştırarak, kendi sistemimizde en uygun zamanda uygulanabilirliği sağlıyoruz. İmalatımız olan ürünlerle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaya çalışıyoruz. Proje ve imalatlarımızda saha, şantiye tecrübesi işimizi biraz daha kolaylaştırıyor.  Doğal taş sektöründe uzun yıllardır bulunmamız sebebi ile sıkıntılara az çok vakıfız. Müşterilerin ihtiyaç ve sıkıntılarına göre makine imalatında sektöre en iyiyi ve yüksek performansı sağlayacak üretimler yaparak hizmet vermeye çalışıyoruz.” Dedi.

Müşterilerimiz bizim patronumuzdur.

Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır.

Nazif Edizcan, firmasının her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı olduğunu ve bu kuralları harfiyen yerine getirdiğini, müşterilerine çalışanlarına ve bu doğrultuda bağlantıda oldukları küçükten büyüğe tüm kesimlere faydaları, sürekli artarak ve gelişerek ilerlemekte olmasından mutlu olduklarını belirtti. EDİZCAN “ Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç, hem de dış piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen gösteriyoruz. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm teknoloji ve iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek istiyoruz. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmekteyiz. Rakiplerimiz de ülke ekonomisine katkı sağlayan değerlerimizdendir.” Diyerek sözlerini tamamladı.        


 
Son Eklenen Haberler